Info

Kontakt

Gasometer Oberhausen

Arenastraße 11
46047 Oberhausen
Tel. +49 0208.850 37 30
Fax. +49 0208.850 37 33
info@gasometer.de

Management/Bestuur

Verantwoordelijk voor het management van de Gasometer Oberhausen is de Gasometer Oberhausen GmbH, een honderd procent dochterbedrijf van de Wirtschaftsförderung Oberhausen.

Gasometer Oberhausen GmbH
Essener Straße 3
46047 Oberhausen

Bedrijfsleiding

Jeanette Schmitz
schmitz@gasometer.de

Assistent

Kirsten Galert
Tel. +49 0208.850 37 30
galert@gasometer.de

Commerciële medewerkers

Karsten Stolz
Tel. +49 0208.850 37 32
stolz@gasometer.de

Thomas Jung
Tel. +49 0208.850 37 37
jung@gasometer.de

Evenementen

Sascha Bast
Tel. +49 0208.850 37 34
bast@gasometer.de

Pers/Publiciteit

Dirk Böttger
Tel. +49 0208.850 37 35
presse@gasometer.de

Gastrondleidingen

Kirsten Galert
Tel.: +49 0208.299 4602
ausstellung@gasometer.de